איך באה לידי ביטוי איכות החיים הגבוהה בברלין?

בברלין איכות החיים ברמה גבוהה - כך מסביר אורן קוביברלין נצרבה בתודעה של הישראלים כעיר מרכזית ותוססת וכיעד מועדף לגור בו. העיר מציעה חיים שלווים, איכותיים ובטוחים, יש בה שפע אפשרויות תעסוקה והמחייה בעיר זולה משמעותית בהשוואה לחיים בישראל, לכן אין זה פלא כי ישראלים רבים העתיקו את מקום מגוריהם לעיר והם מדווחים על איכות חיים גבוהה ועל חיים מהנים ונוחים.

חלום של עיר

ברלין נחשבת לאחת הערים המודרניות והמתקדמות ביותר באירופה, ולמעשה – בעולם כולו. החיים בעיר נוחים, מחירי הנדל”ן מאפשרים לכל אחד לרכוש נכס למגורים וליהנות מהשקעה משתלמת וכדאית, אפשר לחיות בה בנוחות גם בלי להשתכר משכורות אסטרונומיות, ואיכות החיים הגבוהה מושכת אליה צעירים רבים, פנסיונרים וגם משפחות עם ילדים.

אורן קובי המוכר כאיש נדל”ן מקצועי ובעל ניסיון רב בהשקעות נדל”ן באירופה ובברלין בפרט, מציע למשקיע הישראלי אפשרות קוסמת לרכוש דירות ונכסי נדל”ן מניבים וליהנות משכירות גבוהה, מתשואה קבועה ומשתלמת כלכלית ומאפשרות לממש את הנכס תוך שנים ספורות ברווח נאה.

איכות חיים גבוהה לכל התושבים

ברלין מציעה איכות חיים גבוהה לכל התושבים, וצעירים רבים לומדים באוניברסיטאות המובילות בעיר ובוחרים להשתקע בה לאחר סיום התואר. התושבים זוכים לגור בעיר מטופחת בעלת שדרות רחבות ומבנים בעלי ארכיטקטורה מרשימה, מוזיאונים מעניינים, שלל אטרקציות תיירותיות, הופעות של מוזיקאים ושל אמני במה מכל העולם, פסטיבלים מעניינים, ויש בעיר שפע מסעדות המציעות חוויה קולינרית מדהימה. כמו כן, ברלין נחשבת לעיר המתאימה לכל חובבי התרבות, השופינג והבילויים.

"חלום של עיר" מציין אורן

יש בעיר שלל מרכזי קניות מודרניים עם חנויות מותגים במחירים נוחים, שווקים תוססים, מוקדי בילוי סוחפים עם ברים טרנדיים, מועדוני לילה מפוארים עם הופעות של תקליטנים ידועים, מופעי תרבות מעניינים ועוד. אורן קובי הוא איש נדל”ן מנוסה המשקיע בנכסים בברלין ומסייע לאלפי משקיעים ישראלים ליהנות מתשואה גבוהה ומחלופה משתלמת להשקעת כספם.

אורן קובי מדווח כי המחיה בעיר זולה, איכות החיים גבוהה, ובאמצעותו ניתן לאתר ולרכוש נכסי נדל”ן באזורים בעלי ביקוש גבוה, אופציה משתלמת להשקעה אטרקטיבית ובטוחה.