איך התפתחה הכלכלה הגרמנית מאז המשבר ב-2008?

ממשיכה להוביל את מדינות אירופה - הכלכלה הגרמנית
ממשיכה להוביל את מדינות אירופה – הכלכלה הגרמנית

גרמניה נחשבת למעצמה הבכירה באיחוד האירופי, הכלכלה שלה יציבה וחזקה לאורך השנים, ולמעשה היא מהווה את קטר הצמיחה של כל המדינות החברות באיחוד. אמנם, המשבר הכלכלי שפרץ בשנת 2008 לא פסח על הכלכלה ועל המשק של גרמניה, אך בזכות חוסנה של הכלכלה הגרמנית המדינה צלחה בקלות יחסית את המשבר, ומאז שנת 2008 היא ממשיכה להפגין ביצועים מרשימים בקנה מידה עולמי.

הכלכלה המובילה והגדולה באירופה

הכלכלה הגרמנית היא הגדולה ביותר באירופה, המדינה נחשבת גם לאחת היצואניות הגדולות בעולם. יציבותה של הכלכלה הגרמנית נובעת מסיבות שונות ומגוונות, כמו התנהלות פיננסית נכונה גם בעת משברים כלכליים עולמיים כמו המשבר שפרץ בשנת 2008, תעשיית הרכב היציבה והמובילה שתורמת לביצוע הכלכלה של גרמניה, המוצרים האיכותיים שמיוצרים במפעלים במדינה וסיבות נוספות.

לדברי אורן קובי, יזם נדל”ן מוביל בעל ותק וניסיון רב בתחום הנדל”ן באירופה, יציבותה של הכלכלה הגרמנית מאז המשבר ב-2008 תרמה גם לעלייה בתוצר הלאומי הגולמי (תל”ג) ביחס לכוח הקנייה והנדל”ן במדינה ממשיך לעלות, לכן נוצרו תנאים מעולים עבור משקיעים מישראל המחפשים אפיקים אטרקטיביים להשקעת ההון הפנוי שלהם.

אורן קובי הוא איש נדל”ן מקצועי ומיומן שמכיר היטב את תחום הנדל”ן באירופה בכלל ובגרמניה בפרט. באמצעותו ניתן להשקיע בנכסי נדל”ן מניבים במיקומים אטרקטיביים ברחבי המדינה, ובעיקר בערים כמו ברלין. השקעה בנדל”ן בגרמניה מבטיחה תשואה קבועה וגבוהה, ולאור ביצועי הכלכלה הגרמנית והתחזקות המשק המקומי, הרי שבעתיד הקרוב יוכלו המשקיעים לממש את הנכס ברווח נאה.

קטר הצמיחה של אירופה

מאז המשבר בשנת 2008, הכלכלה הגרמנית ממשיכה להתחזק ולשבור שיאים. הדבר אינו נעלם מעיני המשקיעים, וגם אורן קובי החל להשקיע את כספו בתבונה בנדל”ן בגרמניה. הוא מציע שירות מקצועי ומקיף לכל משקיע ישראלי המעוניין לרכוש נכסים במחיר אטרקטיבי וליהנות מתשואה גבוהה ומאפיק השקעות מצוין.

כלכלת גרמניה מהחזקות באירופה