השקעה משתלמת בשרון – זכות לדירה בשביל התפוזים

1

שביל התפוזים הוא אחד הפרויקטים המובילים של חברת א.ר. לוג’יסטיק נדל”ן ומציעה לגם השקעה משתלמת ביותר באזור השרון. המתחם ממוקם באזור מתפתח שנחשב ללב ההתפחות הנדל”נית של אזור הוד השרון וההשקעה בו יכולה להניב תשואה גבוהה מאוד, תחת סיכון נמוך של הון עצמי.

א.ר. לוג'יסטיק נדל"ןקרקע שביל התפוזים מוגדרת כאזור פיתוח עירוני על פי תוכנית המתאר הארצית וגם על פי תכנית המתאר המקומית של הוד השרון.

מדובר ב-600 דונם לפיתוח עם תשואה מוערכת של 600%! מתחם שביל התפוזים ממוקם בצמוד לשכונה יוקרתית ותיקה בבנייה נמוכה וצמודת קרקע.

למה כדאי להשקיע במתחם שביל התפוזים?

חברת א.ר. לוג’יסטיק נדל”ן מציעה לכם להשקיע במתחם שביל התפוזים בגלל מספר פרמטרים שמתלווים אל אופי הקרקעות ובראשם – סביבה ואיכות חיים.

  • סביבה – המתחם ממוקם בצד הדרום מזרחי של הוד השרון ומאופיין במרחבים כפריים, ירוקים וכאלו שמשלבים גם אווירה של עיר וגם טבע. אפיון זה מתאים לכל אזור השרון שנחשב לאחד האזורים המבוקשים ביותר למגורים בישראל. הסיבה לכך היא הסמיכות לקו החוף, הנוף הטבעי, מוסדות החינוך ותרבות הפנאי. כמו כן, המיקום של המתחם הוא בין שתי הערים הגדולות בישראל – חיפה ותל אביב. הקרבה למתחם ולגוש דן מאפשרת גם מוקדי תעסוקה רבים וכמובן מוקדי בילוי והנאה.
  • איכות חיים – שביל התפוזים מוקם באזור מצוין למשפחה ולזוגות צעירים, מפני שהוא מציע בניה רחבת היקף ומרווחת שכוללת רק 6 יחידות דיור לדונם אחד. הבתים בפרויקט שביל התפוזים יבנו כבתים צמודי קרקע, בדיוק כמו השכונות הסמוכות למתחם. המתחם יהפוך לאחד משטחי המגורים האיכותיים ביותר בישראל ולכן, ההשקעה במתחם שביל התפוזים היא משתלמת במיוחד וצפויה להניב תשואה גבוהה.