קרקע חקלאית בחולון – הזדמנות משתלמת במיוחד / א.ר. לוגיסטיק נדלן

חברת אדמה מבית א.ר. לוגיסטיק נדלן מציעה לכם זכות לדירה בחולון במחיר חסר תקדים – רק 399 אלף ש”ח. מדובר באחד האזורים בעלי הפוטנציאל הנדל”ני הגדול בישראל – פרויקט ח 500 חולון.

כיום שוויה של דירת ארבעה חדרים בחולון הוא כ-1,800,000 ש”ח. במציאות הנדל”נית של היום, קרקע חקלאית לרכישה בפרויקט ח 500 חולון היא הזדמנות מצוינת עבורכם. לאחר הפשרת הקרקע, הרווח הצפוי הוא כ-800,000 ש”ח, כך שמדובר בעסקה משתלמת במיוחד.

אחת מעתודות הקרקע האחרונות במרכז

אין ספק שתכנית ח 500 חולון היא אחת התכניות המדוברות כאשר מדברים על הזדמנויות נדל”ניות. בין היתר, הסיבה לכך היא שהתכנית מהווה את אחת מעתודות הקרקע האחרונות בגוש דן. הפרויקט נועד להפוך את העתודות האחרונות של קרקע חקלאית בחולון, הנמצאות בדרום העיר, לאזור מגורים יוקרתי עם שטחי תעשייה גדולים וריאות ירוקות. כ-13,000 יחידות דיור – בתים פרטיים ובנייני מגורים – זה היעד של ח 500 חולון, והוא צפוי להיות מושג בתוך כמה עשורים.

חברת אדמה, מבית א.ר. לוג’יסטיק נדלן, היא חברת ההשקעות הגדולה בישראל המשווקת קרקעות חקלאיות במחירים אטרקטיביים. לרוכשים יוענק ליווי משפטי על ידי משרד מוביל בתחום המקרקעין.

——————————-

פרויקט “אדמה מול הים” המכונה תוכנית 3700 צפון-מערב תל אביב, מאפשר לכם להגשים את החלום ולגור מול הים באחד המיקומים המבוקשים ביותר בישראל, אם לא המבוקש שבהם.