ברלין: המקום האידיאלי למגורים

אורן קובי אומר: ברלין היא המקום האידיאלי למגוריםיוקר המחיה בישראל גורם לצעירים ולמשפחות לחפש אלטרנטיבות לחיים נוחים ואיכותיים יותר. אחת הערים הפופולריות ביותר היא ברלין – היא נמצאת במרחק של טיסה קצרה יחסית, כך שקל להגיע לביקורים בארץ כדי לבלות במחיצת המשפחה והחברים. ברלין היא עיר מודרנית, תוססת ושוקקת חיים, יש בה שפע מסעדות מעולות, מוקדי בילוי מדהימים, מרכזי קניות גדולים ומודרניים ושלל אפשרויות תעסוקה.

כדאי לדעת כי בשנים האחרונות ישראלים רבים החלו להשקיע בנדל”ן בברלין. אורן קובי נחשב לאחד מחלוצי המשקיעים בנדל”ן בגרמניה ובמגוון יעדים נוספים באירופה. ניסיונו הרב בתחום מאפשר לישראלים רבים לרכוש דירות ונכסים מניבים במיקומים מרכזיים בברלין במחירים אטרקטיביים, וליהנות מאפיק השקעה משתלם בעל תשואה גבוהה.

מקום מעולה למגורים

ברלין היא אחת הערים התוססות בעולם, יש בה שפע אטרקציות תיירותיות, פארקים גדולים, שווקים דינמיים, מוזיאונים מעניינים, מרכזי קניות ענקיים ושלל אפשרויות בילוי. ברלין מושכת אליה צעירים רבים מכל העולם, וגם משפחות עם ילדים עוברות לגור בעיר המודרנית שמציעה איכות חיים גבוהה ושלל אפשרויות תעסוקה.

מדיניות ההגירה הידידותית של גרמניה מעודדת ישראלים מוכשרים רבים לעבור לברלין – רובם מאסו ביוקר המחיה בארץ ובחוסר הסיכוי הסביר לרכוש דירה למגורים בגלל עליית מחירי הנדל”ן שאינה פוסקת.

בעזרת אורן קובי ניתן לרכוש נכס למגורים ולהשקיע בנדל”ן, כאשר במחיר של דירה קטנה בתל אביב אפשר לרכוש מספר נכסים בברלין וליהנות מתשואה גבוהה ומאפיק השקעה מצוין. כדאי לדעת כי ברלין מציעה איכות חיים גבוהה במיוחד, העיר ידידותית למהגרים, יש בה מערכת חינוך מתקדמת, חברות בינלאומיות המחפשות עובדים מוכשרים, והעיר תוססת ומציעה חיי תרבות עשירים וחיי לילה סוערים.

להפוך למשקיע נדל”ן בברלין

השקעה בנדל"ן בברלין - היא השקעה רווחית במיוחד

רוב הישראלים יודעים כי ברלין מציעה איכות חיים גבוהה, מחירי המזון נמוכים משמעותית בהשוואה לישראל, ורבים החלו גם לרכוש דירות להשקעה. בעזרת אורן קובי, איש נדל”ן בעל ותק וניסיון עשיר בנדל”ן אירופאי יכול כל ישראלי להשקיע את כספו בחוכמה ולרכוש נדל”ן מניב בברלין, וליהנות מתשואה גבוהה ומאפשרות לממש את הנכס ברווח נאה תוך זמן קצר.