ההזדמנות שלכם לרכוש קרקעות חקלאיות בחולון או בכרכור

חברת אדמה מבית א.ר. לוגיסטיק נדל”ן מאפשרת לכם קרקעות חקלאיות לרכישה במחירים אטרקטיביים באזורי ביקוש המתפתחים בישראל. החברה מאפשרת לכם שקט וביטחון גם לאחר רכישת קרקע חקלאית. החברה המונה למעלה מ-20 אנשי צוות, הנה בעלת ניסיון רב בשיווק קרקעות חקלאיות ומאופיינת בשירות הניתן לכל לקוח ולקוח.

בין הפרויקטים השונים, מתמקדת החברה בשני פרויקטים מרכזיים בהם היא משקיעה: שדות כרכור – קרקע חקלאית בפרדס חנה-כרכור ופרויקט ח 500 חולון – קרקע חקלאית בחולון, באחת מעתודות הקרקע האחרונות בגוש דן.

שדות כרכור - ארבעת שלבי הפרויקט
שדות כרכור – ארבעת שלבי הפרויקט

פרויקט שדות כרכור

זהו פרויקט בן ארבעה שלבים, וכיום נמצאת בשיאה המכירה לשלב ד’ האחרון. בשלושת השלבים הראשונים, התכניות כבר קיימות:

  • שלב א’ – הכיל 54 מגרשים בני 420 מ”ר כל אחד. מכירת המגרשים הסתיימה, ואלו נמכרו לאנשים פרטיים.
  • שלב ב‘ – הכיל 53 מגרשים בני 420 מ”ר כל אחד. גם בשלב זה הסתיימה מכירת המגרשים.
  • שלב ג’ – 60 מגרשים בגודל 420 מ”ר כל אחד, שנמכרו לאנשים פרטיים.

כיום ניתן לרכוש קרקע חקלאית בכרכור כחלק משלב ד’ בפרויקט, הנמצאת בסמוך לקרקעות של השלבים הקודמים. הקרקעות נמצאות כ-300 מטרים מהשכונה הקיצונית בכרכור וצמודות לכבישים מרכזיים. מדובר ב-119 מגרשים ששטח כל אחד 420 מטרים. חלק גדול מהמגרשים כבר נמכרו, אך נותרו מספר מגרשים שממתינים לכם.

פרויקט ח 500 חולון

חולמים על קרקע חקלאית באזור המרכז? אדמה משווקת קרקעות חקלאיות בפרויקט הגדול של השנים הקרובות. ציבור הרוכשים יוכל ליהנות מקרקע חקלאית בחולון על אחת מעתודות הקרקע האחרונות באזור המרכז. השכונה החדשה צפויה להכיל עוד כ-13,700 יחידות דיור ותכיל מלבד אזורי מגורים גם אזורי מסחר וריאות ירוקות. שטח התכנית המתוכנן הוא כ-4,070 דונם, המחולקים לכ-5,000 חלקות. מרבית החלקות בבעלות של למעלה מ-10,000 בעלים פרטיים.

—————–

א.ר. לוג’יסטיק נדלן – פרויקט “אדמה מול הים” המכונה תוכנית 3700 צפון-מערב תל אביב, מאפשר לכם להגשים את החלום ולגור מול הים באחד המיקומים המבוקשים ביותר בישראל, אם לא המבוקש שבהם.