השקעות הנדל”ן בישראל הגיעו למיצוי, זה הזמן להשקיע מעבר לים

במשך שנים ארוכות המשקיעים נהנו מתשואה גבוהה באמצעות השקעות נדל”ן בישראל, כאשר בתקופה האחרונה אפיק זה הגיע למיצוי: התשואה כיום נמוכה, בממוצע של פחות מ-3%, לכן אין זה פלא כי רבים בוחרים להשקיע את כספם בנדל”ן מעבר לים. יש מספר שווקים כדאיים בהם כדאי להשקיע בנדל”ן מעבר לים – בין השאר גרמניה, הולנד, אנגליה וגם ארה”ב.

השקעה אטרקטיבית בנדל"ן בברלין - אורן קובי

כידוע לכל, מחירי הדיור בארץ גבוהים, לכן רבים אינם יכולים להשקיע בנדל”ן מקומי. לעומת זאת, גם מי שברשותו הון יחסית נמוך יכול למצוא נכסי נדל”ן מעולים במחירים אטרקטיביים בעזרת איש הנדל”ן המנוסה אורן קובי, המתמחה בנדל”ן באירופה ומציע אלטרנטיבה מצוינת ובעיקר משתלמת כלכלית למשקיע הישראלי.

השקעה אטרקטיבית בנדל”ן מעבר לים

הבורסה התנודתית והמסוכנת בארץ גרמה לבריחת משקיעים, וגם התשואה הנמוכה כיום בנדל”ן המקומי ומחירי הדיור הגבוהים תרמו לכך שהמשקיע הישראלי מחפש אלטרנטיבות בחו”ל. כדי להשקיע בתבונה את הכסף כדאי לפנות לאיש הנדל”ן אורן קובי, יזם מנוסה ומצליח בתחום הנדל”ן באירופה, ברשותו כל הידע והניסיון הנדרשים לאתר נכסים מניבים במיקומים אטרקטיביים ובמחירים מעולים.

זה הזמן להשקיע בנדל”ן בחו”ל

הזמן להתחיל להשקיע בנדל"ן מעבר לים
הזמן להתחיל להשקיע בנדל”ן מעבר לים

שני היעדים הבולטים כיום להשקעות נדל”ן מעבר לים הם גרמניה וארה”ב. עם זאת, השקעה בנדל”ן בארה”ב אינה מתאימה לרבים בגלל המרחק העצום והסיכון הקיים. מי שבוחר להשקיע בנדל”ן בגרמניה ובשאר מדינות יבשת אירופה בעזרתו של אורן קובי זוכה להשקעה בטוחה, לתשואה גבוהה וקבועה ולאפשרות לראות את הנכס במו עיניו לפני הרכישה.

כאמור, השקעות בנדל”ן בשוק הישראלי הגיעו כבר למיצוי, הנתונים האחרונים מעידים על האטה משמעותית בפעילות המשקיעים בנדל”ן בארץ, לכן זה הזמן להתחיל להשקיע בנדל”ן מעבר לים וליהנות מתשואה גבוהה ומרווחים נאים, עם אפשרות להשקיע גם בסכומים נמוכים.