השקעות נדל”ן באנגליה: איך מתחילים?

שוק הנדל”ן באנגליה רותח היום כפי שלא היה מעולם. אין זה פלא כי משקיעים מישראל ומכל העולם נוהרים לממלכה, על מנת להשקיע בנכסים מניבים שונים. כדי להתחיל בהשקעות נדל”ן באנגליה חשוב לקרוא מידע מקצועי בנושא, לעקוב אחרי סקירות של אנשי מקצוע ולהיעזר באנשי נדל”ן מנוסים כמו אורן קובי, איש נדל”ן בעל ותק וניסיון רב בהשקעות נדל”ן מעבר לים.

ערך מטבע הפאונד במגמת ירידה

השקל מתחזק מול מטבע הפאונד ואופציה זו אינה נעלמת מעיני משקיעי הנדל”ן המנוסים, ביניהם אורן קובי, איש נדל”ן מנוסה ובעל ותק בהשקעות נדל”ן ברחבי אירופה. לאחר שתושבי הממלכה החליטו על יציאה מגוש האירו, הפך הנדל”ן בלונדון, במנצ’סטר ובערים נוספות ליעדים אטרקטיביים להשקעות.

ניתן לרכוש נכסי נדל”ן באנגליה, כמו דירות ומשרדים, במחירים אטרקטיביים ובמיקומים מרכזיים. יש כיום נכסים רבים למכירה שרק ממתינים למשקיע החכם שירכוש אותם, עם זאת אין למהר ולהשקיע בנכסי נדל”ן באנגליה, ובעיקר לא לעשות את זה ללא ליווי מקצועי,  מאחר וחשוב להבין כיצד המקומיים בוחרים נכסים להשכרה, מהם אזורי הביקוש, היכן ניתן לקבל תשואה גבוהה? וגם חשוב לבדוק מהו הצפי לעליית מחירי הנדל”ן בלונדון ובשאר ערי הממלכה.

תשואה גבוהה בהשוואה ליעדים אחרים

השקעות נדל”ן באנגליה נחשבות לדבר החם הבא בקרב המשקיעים. ניתן לרכוש נכסים במיקומים אטרקטיביים, בסמוך למוקדי הבילוי והקניות, במחיר משתלם במיוחד ומתחת למחירי השוק. יש ביקוש גבוה לדירות להשכרה, לכן כדאי להשקיע בנדל”ן באנגליה, כל עוד נעזרים באיש מקצוע מנוסה ואמין כמו אורן קובי, יזם נדל”ן המתמחה בהשקעות נדל”ן מוצלחות מעבר לים.

בחירה נכונה של הנכס להשקעה מבטיחה תשואה גבוהה עבור המשקיע, כל עוד מאתרים נכס במיקום אטרקטיבי ובאזורי הביקוש. משקיעים מספרים מניסיונם האישי כי התשואה בלונדון, במנצ’סטר ובערים אחרות באנגליה, גבוהה יותר בהשוואה לתשואה שנתן לקבל בערים אחרות באירופה, לכן כדאי נצל את ההזדמנות.