כך תשקיעו בחו”ל: 3 אופציות השקעה מעבר לים

יש לכם כסף זמין להשקעה? הבנתם שבארץ נדל”ן לא משתלם? אורן קובי, יזם נדל”ן עם ניסיון רב בתחום, מונה 3 דרכים להשקעה סולידית ובטוחה בחו”ל:

חשוב להכיר את השוק המקומי במדינת היעד
חשוב להכיר את השוק המקומי במדינת היעד
  • השקעה עצמאית – השקעה זו פחות מומלצת למשקיעים מתחילים, בשל המורכבות הרבה והסיכון הלא קטן מבחינה כלכלית. ראשית, יש לבחור יעד השקעה, לאחר מכן ללמוד אותו ולחפש נכסים להשקעה. יש לבצע בדיקות מעמיקות, ללמוד את התרבות המקומית ולהתחבר לאנשים הנכונים (אנשי מקצוע), בכדי לאתר את נכס אטרקטיבי.
  • סיוע מחברה להשקעה בנכס מסוים – ישנן חברות רבות בשוק המתמחות בהשקעות נדל”ן, בארץ ובחו”ל. החברות המנוסות כבר מכירות את השווקים השונים, המגמות הכלכליות והיחס כלפי משקיעים. “מדובר באנשי מקצוע מנוסים אשר ילוו אתכם לכל אורך הדרך, עד מועד החתימה”, מדגיש אורן קובי. בדקו וודאו שמדובר בחברה מנוסה, מוכרת ומומלצת, בכדי לוודא שתקבלו תשואות גבוהות על השקעותיכם.
  • תיווך באמצעות חברת השקעות – חברות השקעות מתווכות למעשה בין יזמים למשקיעים פרטיים, הן מספקות מענה עם ערך מוסף, שכן מדובר באנשי מקצוע המכירים את התחום מקרוב ועוסקים בו ביומ-יום. חברות אלה מציעות למשקיעים רכישה באמצעות קבוצת משקיעים, לצורך הצטרפות לפרויקטים מתאימים (בהתאם לתקציב, יעדים ועוד) ומקפידות על ליווי אישי לכל אורך התהליך.