למה בדיוק מתכוונים כשמדברים על השקעה סולידית?

מה זה השקעה סולידית?כל משקיע מעוניין ליהנות מתשואה גבוהה ככל הניתן ומאפיק השקעות ברמת סיכון נמוכה ככל הניתן. לכן, רוב המשקיעים מחפשים אפיקי השקעות סולידיים, כלומר השקעה הנחשבת לבטוחה יחסית שמאפשרת ליהנות מתשואה גבוהה וקבועה. יש מגוון אפשרויות השקעה הניצבות לפני המשקיע הישראלי, בין היתר השקעות נדל”ן בארץ או בחו”ל, השקעה בניירות ערך ובפורקס, השקעה בתכנית חיסכון ארוכות טווח ועוד.

לדברי אורן קובי, יזם נדל”ן מקצועי ומנוסה, בעת בחירת אפיק ההשקעה יש לבדוק האם מדובר בהשקעה סולידית ללא סיכונים מיותרים, לכן הוא ממליץ על רכישת נדל”ן מניב במיקומים אטרקטיביים באירופה. ההשקעה אינה גבוהה בהשוואה למחירי הנדל”ן בארץ והיא כרוכה בסיכון נמוך בהשוואה לחלופות.

השקעה סולידית בנדל”ן בחו”ל

כאשר מדברים על השקעה סולידית מתכוונים להשקעה ברמת סיכון נמוכה. ישנם אפיקי השקעות רבים ומגוונים כמו נדל”ן, חיסכון ארוך טווח, קופות גמל, קרנות השתלמות, תיק השקעות בבורסה ועוד.

לנוכח המצב הכלכלי ושיעורי הריבית והמדד יש השקעות הנחשבות ללא משתלמות בגלל התשואה הנמוכה או האפסית, לכן לדברי אורן קובי השקעה בנדל”ן בחו”ל, בעיקר במדינות מערב אירופה ההשקעה נחשבת לאפשרות הטובה ביותר.

השקעה סולידית עם תשואה גבוהה - ברלין
השקעה סולידית עם תשואה גבוהה – ברלין

למעשה, מדובר בהשקעה סולידית בעלת מקדם ביטחון גבוה מאחר שמחירי הדיור רק ממשיכים לעלות. יודגש כי ניתן להשקיע סכומים קטנים יחסית, לכן ההשקעה סולידית.

עם זאת, חשוב לזכור כי גם השקעות בנדל”ן עשויות להיות מסוכנות אם פועלים ללא ייעוץ ובלי לבדוק לעומק את רמת הסיכון ואת אטרקטיביות ההשקעה. אם אתם מחפשים השקעה סולידית עם תשואה גבוהה וקבועה כדאי לכם לתאם פגישת ייעוץ עם יזם הנדל”ן אורן קובי, כך תוכלו לבחור השקעה סולידית בנדל”ן בחו”ל וליהנות מהשקעה אטרקטיבית ומשתלמת כלכלית.

אין למהר ולהשקיע את הכסף, חשוב לערוך סקר שוק ולבדוק את כל האפשרויות הקיימות ורק אז לבחור בהשקעה הסולידית המתאימה ביותר עבורכם.