לנדמרק של אורן קובי צפויה למחזור של 500 מיליון שקל בשנה

אורן קובי - לנדמרק

יזם ישראלי בתחומי הנדל”ן, אורן קובי, עם הפנים קדימה אל ייסוד חברת לנדמרק המספקת מענה כולל לצרכים המלאים של חברות נדל”ן בישראל ובאירופה, המחזור הצפוי? 500 מיליון שקל בשנה בשוק הישראלי.

חטיבות קרקע בארץ ובעולם עם פוטנציאל הפשרה גבוה, פלטפורמה מלאה לחברות נדל”ן וניסיון רב בתחום שיווק הנדל”ן הופכים את לנדמרק לחברה נדל”ן שפורצת בגדול.

אורן קובי: “לנדמרק נותנת לחברות הנדל”ן מעטפת שירותים וניסיון רב שנים”

בעידן בו אי הוודאות חוגגת ומשקיעים רבים מחפשים הזדמנויות השקעה עם תשואה גבוהה, משקיעים רבים פונים אל אפיקי הנדל”ן השונים ומחפשים קרקעות ונכסים מניבים או קרקעות לבניית בית מגורים.

המחירים הגבוהים של נכסי המגורים ונכסי המסחר בישראל ובעולם לא מאפשרים למשקיעים ממעמד הביניים וזוגות צעירים להשקיע את כספם ולצמוח מבחינה פיננסית, שיווק קרקעות עם פוטנציאל השבחה גבוה הוא פתרון מצוין לבעיות אלו.

פלטפורמת נדל”ן מבטיחה שפורצת בסערה לשוק הנדל”ן היא לנדמרק (Landmark), חברה הנותנת מענה מקיף לחברות נדל”ן המתמודדות עם היבטים רבים בתחום המקשים על הפעילות השוטפת ועל הישרדותן בענף.

פלטפורמת לנדמרק מאפשרת לחברות נדל”ן ליהנות מהיצע שירותים רחב וקרקעות שבבעלותה המוערכות בשווי עשרות מיליוני שקלים, לנדמרק יודעת לספק לחברות הנדל”ן שירותי שיווק, לידים איכותיים באמצעות חברות לידבוקס, טראפיק, הנעת תהליכי נדל”ן, שירותי ניהול בתוך חברות הנדל”ן, מאגר CRM גדול ואיכותי, אופטימיזציה ומערך אנליסטים להגברת האפקטיביות והיעילות של חברות הנדל”ן.

לנדמרק, חברת פלטפורמת נדל”ן פורצת דרך

אורן קובי, אשר היה הבעלים של חברת אדמה, שהייתה בזמנה החברה הגדולה בישראל לשיווק קרקעות בישראל, מכרה פרוייקטים בסדר גודל של 400 מיליון ש”ח לאורך השנים, ומי שניהל והיה אחראי על הפרויקטים השונים הוא לא אחר מהיזם אורן קובי.
מתוקף היותו הבעלים של חברת אדמה, אורן קובי צבר ידע וניסיון רב בתחום שיווק ומכירת פרויקטים שונים בתחומי הנדל”ן, אשר מהווים עבורו את אבן הדרך לפתיחת השוק הישראלי עם פלט’ פורצת דרך כמו לנדמרק.

יזם הנדל”ן, אורן קובי, ייסד את לנדמרק כדי לאפשר פלטפורמה אחת המכילה את כל הצרכים לחברות הנדל”ן: “בראש השירותים שחברת לנדמרק מספקת לחברות הנדל”ן זה הניסיון, במהלך השנים צברתי ידע משמעותי מאוד בתחום הנדל”ן וניסיון מפרויקטים גדולים ומורכבים, יחד עם המוחות הטובים שאותם בחרתי אנחנו מספקים את כל מה שחברת נדל”ן צריכה, אנחנו מאפשרים לאנשים להקים חברות נדל”ן מאפס ולהצליח לאורך כל הדרך”.

הערכת צפי מחזור שנתי של לנדמרק בישראל – 500 מיליון שקל

יחד עם מכלול השירותים לחברות הנדל”ן, לנדמרק מתמקדת בשיווק קרקעות עם פוטנציאל השבחה גבוה לפי תקן 22 שיגן על רוכשי הקרקעות רמת ביטחון גבוהה, לפי התקן השמאי מעריך כמה הקרקע תהיה שווה ביום ההפשרה וכמה זמן ההפשרה עתידה לקחת.

במסגרת קבוצת חברות תחת לנדמרק והשירות הכולל, הערכת המחזור הכספי הכולל בישראל הוא 500 מיליון שקל בשנה, שיווק קרקעות ומתן הסיוע לחברות נדל”ן בישראל ובחו”ל מובילים לחזון גדול בו לנדמרק תהפוך לשחקן המרכזי בענף.

באירופה הפוטנציאל של לנדמרק אף גדול יותר מבחינת מחזורים שנתיים

אורן קובי הבעלים של לנדמרק מתייחס לצעדים הבאים של החברה: “ניהול נכון מחייב תכנון עתידי מסודר, יחד עם הקמת סניף ראשון בלונדון והתבססות גם בשוק הנדל”ן הבריטי, המטרה היא להוביל את לנדמרק גם לשוק ההון לגיוס כספים לפרויקטים גדולים שיאפשרו לחברה לצמוח ולאפשר לעשרות ומאות חברות בארץ ובחו”ל לבנות בסיס מקצועי להצלחה ובהמשך לקבל את כל סל השירותים שחברת נדל”ן צריכה”.