מה הופך את גרמניה למקום אידיאלי למגורים?

המקום האידאלי למגוריםגרמניה נחשבת לאחת המדינות הטובות והנוחות ביותר לגור בהן. היא מציעה שפע אפשרויות תעסוקה לכל דורש, איכות חיים גבוהה במיוחד, ערים מודרניות ושוקקות חיים, מערכת חינוך מתקדמת ואיכותית, מחירי נדל”ן נמוכים ואטרקטיביים וערים מטופחות.

כמו כן, יוקר המחיה בגרמניה הוא מהנמוכים במדינות המערב, השכר החודשי מספיק על מנת לחיות באיכות חיים גבוהה, ותושבי המדינה זוכים גם לזכויות סוציאליות מעולות ולשירותי רווחה מתקדמים ביותר.

איכות חיים גבוהה

גרמניה גובלת במספר מדינות מרכזיות באירופה, היא נחשבת למנוע הצמיחה של גוש האירו, הכלכלה בה יציבה וצומחת מדי שנה בשיעור מרשים, יש בה אבטלה נמוכה ותושבי המדינה זוכים לאיכות חיים גבוהה. לכן, אין זה פלא כי רבים מעוניינים לגור במדינה היפה וליהנות מאיכות חיים גבוהה ומאפשרות לחסוך הרבה כסף, בהשוואה לחיים היקרים בישראל הגורמים לרבים לחיות עם מינוס תמידי בבנק ולהיות משועבדים להלוואות מהבנקים.

אורן קובי, איש נדל”ן מקצועי ובעל ניסיון עשיר בהשקעות בגרמניה, ממליץ לישראלים לרכוש דירות מגורים ונכסי נדל”ן אחרים מאחר שאלה נמכרים עדיין במחירים נמוכים, אך שוק הנדל”ן בגרמניה תוסס והצפי הוא כי מחירי הנדל”ן ימשיכו לטפס מעלה.

איכות חיים ברמה גבוהה

לדברי אורן קובי כדאי לנצל את ההזדמנות החד פעמית שמאפשרת למשקיע הישראלי לרכוש נכסי נדל”ן בברלין ובערים אחרות במחירים אטרקטיביים במיוחד, ולממש את הנכס תוך שנים ספורות כדי ליהנות מרווח נאה ומשתלם.

החיים הנוחים בגרמניה

כאמור, החיים בגרמניה נוחים ומרתקים, המדינה מציעה שפע אפשרויות פרנסה, מחיה זולה, שירותים מתקדמים לאזרחים, ועבור יזמים המדינה מהווה גן עדן של ממש. אורן קובי, איש נדל”ן בכיר, מנוסה ומצליח בעסקי נדל”ן בגרמניה ובמדינות נוספות באירופה, ממליץ לכל ישראלי לנצל את ההזדמנות הקיימת כדי להשקיע בנדל”ן מניב וליהנות מתשואה גבוהה ואטרקטיבית.