תוכנית 3700 :זכות לדירה על קו החוף של ת”א במחיר מיוחד!

פרויקט “אדמה מול הים” המכונה תוכנית 3700 צפון-מערב תל אביב, מאפשר לכם להגשים את החלום ולגור מול הים באחד המיקומים המבוקשים ביותר בישראל, אם לא המבוקש שבהם.

מאת : א.ר. לוג’יסטיק נדל”ן

פרויקט “אדמה מול הים” המכונה תוכנית 3700 צפון-מערב תל אביב, מאפשר לכם להגשים את החלום ולגור מול הים באחד המיקומים המבוקשים ביותר בישראל, אם לא המבוקש שבהם. אדמה החלה במכירת זכויות לדירות במסגרת תכנית 3700. התכנית אושרה למתן תוקף על ידי הוועדה הארצית.

המחיר משתלם במיוחד

אדמה נדל"ן - תכנית 3700

כיום, ניתן לרכוש זכות לדירה על ידי אדמה במחיר של 999,000 ש”ח בלבד. זהו מחיר PRE-SALE שמוצע לכם, כאשר שווי הקרקע העתידי הנו 2.5 מיליון ש”ח. שווי דירה באזור צפון-מערב תל אביב המבוקש הוא כ-4 מיליון ש”ח, ולכן מדובר בהזדמנות מצוינת לרכוש זכות לדירה במחיר שפוי.

במסגרת תכנית 3700 תכיל השכונה דיור בר השגה, יחד עם אזורי מסחר, תעסוקה ופנאי, לצד שטחים ירוקים, טיילת מרהיבה שתוקם על קו החוף ותכנון אדריכלי מוקפד, זאת מתוך מחשבה על איכות החיים של התושבים. מעל לכל, מדובר באזור המשקיף לים התיכון ובמיקום נוח במיוחד.

חברת אדמה היא חברת ההשקעות בקרקעות הגדולה בישראל.

חברת אדמה העוסקת באיתור, השבחה, ליווי ושיווק קרקעות חקלאיות בישראל, מציעה לכם זכות נדירה לדירה, על עתודת הקרקע האחרונה של קו החוף של תל אביב.