אורן קובי – לנדמרק מסתערת על אירופה וזה הזמן להשקיע!

אורן קובי

חברת לנדמרק של היזם אורן קובי פותחת בימים אלו סניפים בהשקעה של עשרות מיליוני יורו ברחבי אירופה, סניף ראשון מוקם בימים אלו ברחוב אוקספורד בלונדון, בשנה הקרובה צפוי להיפתח סניף ברלין ולאחר מכן סניף פראג.

השקעות נדל”ן בלונדון עם אורן קובי

לונדון הייתה מרכז להשקעות בינלאומיות במשך עשרות שנים. העיר היא המקום היקר ביותר לרכישת נכסים בעולם, וצפוי שזה ימשיך להיות כך.

העיר מהווה יעד אטרקטיבי להשקעה בגלל היציבות, הביטחון והצמיחה הכלכלית שלה. יש גם הזדמנויות רבות למשקיעים המעוניינים לגוון את תיקי ההשקעות שלהם על ידי השקעה בנדל”ן בלונדון.

נכס בלונדון הופך להזדמנות השקעה פופולרית עבור אנשים מכל רחבי העולם במיוחד אם הוא ליד אטרקציות ואתרי תיירות כמו גלגל הענק של לונדון.

לונדון היא אחת הערים היקרות בעולם, אבל היא גם מציעה כמה מההחזרים הטובים ביותר על ההשקעה. הרבה אנשים מכל העולם מסתכלים על לונדון כמקום להשקיע בנכס ולהרוויח כסף טוב.

השקעה בנדל”ן בלונדון יכולה להיות דרך מצוינת להרוויח כסף ולגוון את תיק ההשקעות שלך.

לונדון היא אחת הערים היקרות ביותר בעולם למגורים. זהו גם אחד המקומות הפופולריים ביותר להשקעות זרות.

הנדל”ן בלונדון חווה עלייה חדה במחירים בשנים האחרונות, ומגמה זו צפויה להימשך. זה הופך את לונדון לעיר מאוד אטרקטיבית הן למשקיעים בינלאומיים והן למשקיעים מקומיים, במיוחד כשהברקזיט מתקרב באופק.

אורן קובי עם חברת לנדמרק ממליצים על השקעות נדל”ן בברלין

ברלין היא מיקום אטרקטיבי למשקיעים בגלל המערכת הפוליטית היציבה שלה ורמת החופש הגבוהה שלה.

כבר שנים רבות, ברלין נחשבת לאחת הערים האטרקטיביות באירופה. זוהי עיר בעלת היסטוריה ותרבות עשירה, המושכת אליה תיירים מכל העולם. ברלין היא גם מרכז כלכלי והיא משכה השקעות זרות רבות בשנים האחרונות.

ברלין מציעה לא רק הזדמנויות השקעה טובות אלא גם בטיחות למשקיעים. המצב הפוליטי בעיר יציב, אין סכסוכים בין ממשלת גרמניה למדינות אחרות בנושא זה, כך שאין סיכונים למשקיעים פוטנציאליים.

השקעה בנדל”ן בברלין היא דרך מצוינת להשיג את התשואה המקסימלית על ההשקעה שלך בטווח הארוך. כדאי להשקיע בנדל”ן בברלין אם אתם מחפשים תשואות יציבות וצפויות.

ברלין הייתה אחד היעדים הפופולריים ביותר עבור משקיעים זרים במהלך השנים האחרונות. השקעות זרות ברלין גדלו במידה ניכרת בשנים האחרונות, עם יותר מ-3 מיליארד יורו שהושקעו על ידי זרים בשנת 2018 בלבד.

ברלין היא עיר אטרקטיבית מאוד להשקעות נדל”ן. העיר מציעה מגוון רחב של נכסים, כמו גם מחירי נכסים נמוכים ותשואות שכירות גבוהות.

ראוי גם לציין שברלין היא אחת הערים הבודדות באירופה עם גידול אוכלוסין. המשמעות היא שהביקוש לדיור ימשיך לגדול בשנים הקרובות, מה שבתורו יוביל לתשואות שכירות גבוהות יותר.

השקעות נדל”ן בפראג עם לנדמרק של אורן קובי

פראג היא עיר שמושכת אליה משקיעים מכל העולם. בירת צ’כיה מושכת השקעות זרות בנדל”ן כבר שנים רבות. הוא לא אטרקטיבי רק בגלל היופי הטבעי והתרבות העשירה שלו, אלא גם בגלל שהוא מציע כלכלה יציבה ומיקום מצוין באירופה.

השקעה בנדל”ן בפראג היא לא רק רכישת נכס והשכרתו, אלא לוודא שאתה קונה את הנכס המתאים לצרכים שלך. היבטים חשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת החלטה על רכישה: מיקום, גודל, שירותים, מחיר וכו’.

ע”פ אורן קובי השקעה בנדל”ן בפראג היא עסק משתלם. לעיר יש הרבה מה להציע והפופולריות שלה בקרב משקיעים זרים הולכת וגוברת.

משקיעים זרים משקיעים יותר ויותר בנדל”ן בפראג. העיר מציעה הזדמנויות רבות והיא הפכה לאחד היעדים הפופולריים ביותר עבור משקיעים זרים.

פראג היא הבירה והעיר הגדולה ביותר בצ’כיה. זהו גם אחד היעדים הפופולריים ביותר להשקעות נדל”ן.

לפראג יש הרבה מה להציע למי שמחפש הזדמנות השקעה חדשה. העיר מציעה הזדמנויות נהדרות להשקעות זרות, מה שאומר שלא רק המקומיים יכולים להרוויח מהשקעה בנדל”ן בפראג.

אם אתה חושב על השקעה בנדל”ן בפראג, הנה כמה דברים שכדאי לדעת:

-פראג היא אחת הערים הזולות ביותר באירופה

-פראג מציעה הזדמנויות נהדרות להשקעות זרות

-לצ’כיה יש סביבה עסקית מצוינת לקרקעות